سئو در اصفهان

سئو در اصفهان یکی از بهترین ابزار های بازاریابی دیجیتال و هدفمند ترین آنهاست . وقتی یک کاربر محصول یا خدمتی را در موتورهای جستجو، جستجو میکند به طور قطع به دنبال آن خدمت یا محصول میباشد و اگر به سایت شما وارد شود احتمال تعامل و رسیدن به هدف نهایی شما یعنی خرید محصولات و خدمات بسیار بالا میباشد.

بیش از ۱۰ سال علم ، تجربه و توسعه پشتوانه کار ما در سئو در اصفهان است.
اصول کار ما  تحقیق ، توسعه و همگام بودن با جدیدترین آلگوریتم های گوگل   میباشد.

مراحل سئو در اصفهان

مراحل سئو در اصفهان بطور کلی به چهار مرحله تحقیق و آنالیز رقبا و کلمات کلیدی ، تولید محتوا ، سئوی داخلی و سئوی خارجی تقسیم بندی میگردد که در پایین بصورت دقیق تر بررسی میشود

بررسی رقبا و تحقیق کلمات کلیدی

در این مرحله با توجه به کسب و کار شما و مخاطب هدف شما کلمات کلیدی که بتواند بهترین بازدهی و هدفمندی را برای وبسایت شما داشته باشد، تعیین میشود.

بهینه سازی وبسایت و فعالسازی ابزار

در مرحله بعدی که بخشی از سئوی داخلی وبسایت میباشد ، سرعت وبسایت بهینه میگردد ، همچنین ابزارهای انالیز و بهبود سئو بر روی وبسایت فعالسازی میگردند.

تولید محتوا

تولید محتوای خوب و طبق پارامترهای اصولی سئو مهمترین عامل برای نتیجه گرفتن میباشد. تولید محتوا باید منظم باشد و لینکسازی مناسب داشته باشد.

لینکسازی مناسب و بهبود UX

با توجه به آمار مدت زمان ماندگاری کاربر در صفحه هدف وبسایت شما از مهمترین عوامل رتبه واعتبار بخشی گوگل به وبسایت شما میباشد که یک UX خوب میتواند فراهم کند.

لینکسازی خارجی

سئوی خارجی یا همان لینکسازی خارجی مهمترین عامل در رشد جایگاه کلمات کلیدی هدف میباشد . لینسکازی خارجی باید بگونه ای اجرا شود که ضربه ای به سئو وارد نکند.

پشتیبانی و مانیتورینگ سایت

برای موفق شدن یک برنامه سئو و حفظ آن نیاز به پشتیبانی و بررسی متسمر سایت میباشد . اقداماتی مانند آپدیت های محتوایی و نرم افزاری ، رفع مشکلات فنی و.....

برخی از برنـــــدهای هایی که با ما همکاری داشته اند.

ما  به نسبت شاخصه های کسب و کار و برند کارفرما و تحقیق کاربری دقیق بر اساس حوزه فعالیت برند اقدام به بررسی وآنالیز سئو و کلمات کلیدی در جهت جذب مخاطب هدفمند میکنیم . بر همین اساس میتوان تقسیم بندی کلی را در راستای برنامه های سئو که تاکنون توسط ما انجام گردیده ارائه داد که بصورت زیر میباشد :

قیمت سئو در اصفهان

!!!قیمت گذاری پیش از آنالیز و بررسی یک برنامه بازاریابی (مخصوصا سئو) بسیار اشتباه است . زیرا هر برنامه بازاریابی به نسبت سختی و خلاقیت برنامه قیمت گذاری میگردد.

سئو در اصفهان میتواند بصورت ماهانه یا سالیانه قیمت گذاری گردد و معمولا بر اساس سه فاکتور تولید محتوا ،لینکسازی خارجی ،حجم پشتیبانی و مدیریت سایت  قیمت گذاری میگردد . پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات از شرایط و قیمت گذاری سئو و دریافت مشاوره رایگان ، ما را خوشحال کنید و با ما تماس بگیرید 

به دنبال یک تیم سئو سایت خوب در اصفهان هستید ؟

بین شرکت های سئو در اصفهان چرا ما ؟

سئو در اصفهان یا دیگر شهر های ایران دارای اصول فنی زیاد و متغیری میباشد که بعضا روزانه توسط گوگل تغییر میکند. ما در 5DESIGN  سعی داریم همواره طبق بروز ترین الگوریتم های گوگل رفتار کنیم . برای همین تحقیق و توسعه و بروز کردن علم و دانش به همراه استفاده از تجربه چندین ساله سرلوحه کار ما قرار دارد .

چرا ما را انتخاب کنید ؟

وجه تمایز ما با دیگر شرکت های سئو !

وب مستران ما در 5design بر اساس روش های سالم و توصیه شده توسط گوگل مانند توید محتوا ، ارتقا و بهبود تجربه کاربری (UX) عمل میکنند . معمولا استفاده از لینکسازی خارجی اگر بصورت صحیح انجام نگیرد مشکلات غیر قابل جبرانی را در پی دارد برای همین سعی کرده ایم تا بهترین پکیج های لینکسازی را برای پروژه ها اجرا کنیم.

توجه داشته باشید سئو برنامه ایست که اگر درست تنظیم و مدیریت شود روز به روز ارتقا پیدا میکند و نتیاج آن ارگانیک میباشد . هدفمندی نتایجی که از جستجو ها به وبسایت شما وارد میشود میتواند کسب وکار شما را دگرگون کند.
معمولا برنامه های بازاریابی دیجیتال نیاز به هزینه های تبلیغاتی زیادی در جهت ادامه کار خود دارند . اما سئو بعد از مدت زمان مشخص و موفقیت برای ادامه روند و پشتیبانی بسیار کم هزینه میباشد .

سوالات متداول

قیمت سئو در اصفهان معمولا بر اساس سه فاکتور تولید محتوا ،لینکسازی خارجی ،حجم پشتیبانی و مدیریت سایت  قیمت گذاری میگردد . پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات از شرایط و قیمت گذاری سئو و دریافت مشاوره رایگان ، ما را خوشحال کنید و با ما تماس بگیرید 

زمان سئو بسته به نوع کاربری سایت ، رقابت در کلمات کلیدی و قدمت و سابقه سایت متفاوت است اما بطور معمول در شرایط عادی مابین شش ماه الی  دو سال  زمان بر است. 

معمولا در پروژه های سئو نسبت به آنالیز های اولیه میتوان برای جایگاه کلمات کلیدی تضمین داد . اما این که ایا تضمین یک پروژه لازمه موفقیت آن است مشخص نیست و نیاز به بررسی بیشتر دارد

شرکت ما پشتیبانی سایت را در طول پروژه سئو بصورت رایگان انجام میدهد . اما این پشتیبانی صرفا مربوط به پشتیبانی فنی و محتوایی میباشد.

برای در یافت مشاوره رایگان وطراحی وبسایت میتوانید فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما تا 48 ساعت آینده با شما تماس برقرار نمایند.